Bakkaloğlu Suni Deri

Hakkimizda

Her şirketin olduğu gibi Bakkaloğlu Suni Deri´nin de bir hikayesi vardır.

1985 yılının güneşli bir Nisan gününde Yusuf Bakkaloğlu ve Muammer Bakkaloğlu tarafından kurulur Bakkaloğlu Suni Deri. Suni Deri sektörlerine girişleri hayatlarında bir dönüm noktası olan bu baba oğul işe Gedikpaşa Cami Sokak´ta Belediye İş Han´ında 20 mtlik bir mağaza ile başlar. Daha sonra mağazalaşma adına her geçen gün adımlar atan ve atmaya devam eden bir Suni Deri devi yaratırlar. 2007 yıllında Muammer Bakkaloğlu Suni Deri Sanayisine atılmaya karar verir ve bir suni deri fabrikasına ortak olur. Ardından oradaki ortaklığını bitirerek ,2011 yılında Çerkezköy´e 5000 m2´lik Teknoplast Suni Deri San. Ve Dış Tic. Ltd. Şti´yi kurar.

Kurulduğu 1985 yılından beri sürekli piyasadaki boşlukları görerek, müşterilerinin istediği her türlü ürünle hizmet vererek, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak ticari hayatını devam ettirmeyi hedeflemiştir Bakkaloğlu Suni Deri.

2013 yılında yine müşterilerinin istekleri doğrultusunda İthalat adımlarını da gerçekleştiren Bakkaloğlu Suni Deri 8 mağazasında 2000 çeşit ürün seçeneğiyle ve 30 çalışanıyla piyasaya katma değer katarak her zaman müşterisini düşünerek bugüne kadar gelmeyi başarmıştır.

Ayakkabılıktan Çantalığa, Döşemelikten Etiketliğe, Tepsilikten Giyimlik Sektörüne kadar aklınıza gelebilecek tüm suni deri çeşitleriyle hizmetini devam ettirmektedir. Ayrıca teknolojik gelişmelerin hiçbir zaman gerisinde kalmayarak sürekli inovatif yapısıyla da bilinen Bakkaloğlu Suni  Deri  her zaman rakiplerinin bir adım önünde olmayı başarmıştır. Dikkat çeken ticari hayatında sürekli müşteri odaklı olarak mağazacılık anlayışını devam ettirmeyi kendisine borç bilen Bakkaloğlu Suni Deri attığı adımlarla rakiplerinin her zaman saygı duyduğu, ahlaklı ticaret ilkesiyle müşterilerinden geçer not almayı her zaman becermiştir. Kurumsallaşma adına adımlarını da gerçekleştiren Bakkaloğlu Suni Deri kurumsal yapıya ulaşmayı becerebilmiş nadir suni deri firmalarındandır.

Scroll to Top